fbpx

[Zaproszenie] Warsztaty degustacyjne 40procent.pl w Oświęcimiu, 13.03.2020

Na zaproszenie Jakob Haberfeld Story poprowadzę spotkanie degustacyjne w Oświęcimiu. A więc TEN piątek, trzynastego może okazać się dla Was szczęśliwy, przynajmniej jeżeli chodzi o nastrój :). Poza dziedzictwem Jakoba Haberfelda, w postaci trunków powstałych na bazie jego receptur, będą rarytasy z Chopin Distillery, będzie Grochowica, będzie też starzona okowita z miodu od Destylarni Piasecki. Oczywiście opowiem co nieco o historii gorzelnictwa i wspomnianych alkoholach. To również doskonały pretekst do odwiedzenia wyjątkowego muzeum wódki, które znajduje się właśnie w tym miejscu.
Czasu niewiele, a liczba miejsc ograniczona do kilkunastu. Wraz z Gospodarzami spotkania, zapraszamy!

Informacje o wydarzeniu

Jakob Haberfeld Story i blog 40procent.pl zapraszają na wyjątkowe spotkanie degustacyjne, które pozwoli Ci poznać ciekawostki z historii gorzelnictwa oraz spróbować wyjątkowych, kraftowych alkoholi z segmentu premium oraz ultra premium.

Interesuje Cię temat polskich, kraftowych, mocnych alkoholi wysokiej klasy?
Chcesz doświadczyć różnicy w aromacie oraz smaku pomiędzy wódką a okowitą i innymi podobnymi destylatami?
Masz chrapkę na wyjątkowe alkohole marek Jakob Haberfeld, Chopin Distillery, Destylarnia Piasecki czy Grochowica?

Wiedza i niecodzienne doświadczenie

Podczas spotkania:
– dowiesz się ciekawostek o historii i definicji wódki,
– poznasz podstawy degustacji alkoholi wysokoprocentowych,
– pozyskasz wiedzę o wyjątkowych alkoholach rzemieślniczych,
– poznasz marki wybranych napojów spirytusowych z półki premium, wyselekcjonowanych specjalnie na okoliczność tego spotkania,
– spróbujesz m.in. takich rarytasów jak: Piołunówka, Miodonka, Młody Ziemniak 2018, Bairille Honey, czy Grochowica,
– odkryjesz wyjątkowe miejsce na mapie Oświęcimia: Jakob Haberfeld Story,
– poczujesz różnicę!

Bilety i cena udziału

Jeśli zatem szukasz pomysłu na piątkowy wieczór, chcesz spróbować czegoś nowego albo sprawić komuś prezent-niespodziankę, przyjdź na to wydarzenie. Bilety można kupić w cenie: 69 zł na stronie jakobhaberfeld.pl.

Spotkanie poprowadzi Marcin Młodożeniec, entuzjasta wódki oraz tradycji i kultury jej spożywania. Autor bloga www.40procent.pl, na którym publikuje ciekawostki, relacje z wizyt w ciekawych miejscach oraz degustacji.

Wódka 2.0

Pamiętaj!
Warsztaty z Jakob Haberfeld i 40procent.pl to spojrzenie na lepszą stronę wódki. Można powiedzieć, że to filozofia „Wódka 2.0”, czyli: odpowiedzialna degustacja zamiast nadmiernej konsumpcji, jakość w miejsce ilości, konfrontacja lokalnego kraftu z masową produkcją przemysłową.

Weź udział w tym spotkaniu. Być może, dzięki temu TEN piątek 13-go będzie dla Ciebie szczęśliwy, przynajmniej jeżeli chodzi o nastrój .

Jesteśmy świadkami rewolucji na rynku wysokoprocentowych alkoholi rzemieślniczych. Kraft, w świecie napojów spirytusowych, staje się nowym trendem a rodzime trunki stawiają na rynku coraz śmielsze kroki. Polskie manufaktury mają dziś do zaoferowania o wiele więcej niż, produkowana na dużą skalę, „zwykła” wódka. Wódki premium, destylaty leżakowane, okowity zbożowe i owocowe – to zupełnie nowe aromaty i smaki.

Powrót

Bądź na bieżąco!

obserwuj lub polub